Społeczeństwo oryginalnych ludzi, trzymających się razem.

Mrok staje się popularny... my jednak zawsze go odczuwaliśmy.


#61 2011-01-22 17:06:51

 Hekate

Spragniona bestia

Skąd: City of Salt
Zarejestrowany: 2011-01-05
Posty: 80
Punktów :   

Re: Poznajmy się :)

Już trochę minęło od mojej rejestracji, a ja tu jeszcze nic nie napisałam
Zawsze byłam inna. Nie mogłam zrozumieć, dlaczego często byłam odrzucana przez innych. Dużo czasu minęło zanim zrozumiałam, że nie muszę się do nikogo dostosowywać, że mogę mieć własny styl i nie przejmować się, co o mnie myślą. Jestem cicha, skryta, bardzo uczuciowa. Często tłumię w sobie uczucia, rozmyślam i marzę. Raczej unikam towarzystwa.
Często słucham muzyki: Nightwish, Within Temptation, Evanescence, My chemical romance, 30 second to mars, Nirvana, The Gazette i wielu innych. Interesuję się starożytną Grecją i Rzymem - uczę się Łaciny, bardzo dużo wiem o mitologii (inne mitologie też mnie fascynują). Bardzo lubię też mangę i anime, czytam książeki, oglądam filmy, lubię wiedzieć i wiedzę zdobywać.
Przypadkiem trafiłam na to forum i cieszę się, że mogę tu porozmawiać z osobami podobnymi do mnie.


Myśmy z tej samej materii,
Co mary senne, i krótkie to życie
Kończy się snem.

Offline

 

#62 2011-08-15 17:06:57

 Kaatinkaa

Nowonarodzony

20314603
Zarejestrowany: 2011-08-15
Posty: 9
Punktów :   

Re: Poznajmy się :)

Taaa... To teraz ja.

Na imię mi Kasia, ale szczerzę go nienawidzę, stąd też wzięła się Kaatinkaa. Młoda, bo z rocznika 98. Od roku zakochana w muzyce Marilyn'a Manson'a i Ozzy'ego (i jeszcze wielu innych, coś tam jeszcze o tym kiedyś napiszę). Na forum między innymi trafiłam szukając informacji o Mańku :-). Oprócz tego uwielbiam czytać. Nie mam jakiś ulubionych gatunków, ale najczęściej czytam fantasy i ostatnio wzięłąm się za (auto)biografie ("Trudna Droga z Piekła", "Ja, Ozzy" no i teraz "Moonwalk").  Gram na keyboardzie, ale jestem (na razie, zobaczymy jak będzie w roku szkolnym) samoukiem, więc gram tylko jedną ręką i to melodyjki w stylu "Szła dzieweczka do laseczka" - choć "skomponowałam" też dwa własne utwory (na dwie ręcę!), przypominające trochę wycie naszego organisty w kościele. Nie umiem grać z nut. Zdarza mi się oglądać anime, ale nie uznałabym tego za moją życiową pasję ;-). Sądzę, że jestem dość tolerancyjna, ale może poprostu nie spotkałam osoby która by mnie dostatecznie wkurzyła :-D. W każdym razie homofobem, rasistą itp. mnie nie nazwiesz. A co do subkultur... głębiej z żadną się nie utożsamiam, ale gdybym musiała wybrać, pewnie byłabym metalem. Póki co wolę tworzyć własny styl, metal z domieszką gotyku i co mi się tam jeszcze spodoba. Ale na codzień wyglądam zwyczajnie, co prawda odziana w czarne barwy, ale nic specjalnego. Nie mam takiej odwagi, żeby się wybić, bo i tak ludzie już na mnie dziwnie patrzą, a matki zabierają dzieci ode mnie gdy jestem na placu zabaw. Hm, co robię na placu zabaw? Nałogowo huśtam się na huśtawce. Łatwiej mi wtedy wymyślać niestworzone historyjki, huśtawka mi jakoś tak pobudza kreatywność. A wymyślać to ja uwielbiam :-).  I jeszcze jedno. Ludzie często wyzywają mnie od satanistów, więc tu od razu piszę: jestem wierząca. Nie utożsamiam się z żadym satanizmem (ale szanuje satanistów [teistycznych, laveyańskich itd.], znam parę takich osób). Oficjalnie jestem katoliczką, choć nie uczęszczam do kościoła katolickiego - o wiele bardziej podoba mi się wiara protestancka. Tylko, że jedyny znany mi zbór (II Zbór Kościoła Ewangelicznych Chrześcijan w Szczecinie) jest, hm, w Szczecinie, a to miasto obok. No i nie byłam dotychczas na żadnej mszy.

Ale się rozpisałam :-D. Mam nadzieję, że nie przynudzam? A może jeszcze coś mam o sobie napisać?


In a world so white what else could I say?

Offline

 

#63 2011-08-16 17:44:29

Eldhwen

Nocny łowca

Zarejestrowany: 2011-01-02
Posty: 159
Punktów :   -2 

Re: Poznajmy się :)

Nie, ani trochę nie przynudzasz! Fajnie, że ktoś nowy dołączył, bo ostatnio forum serio zamiera. Toteż witamy serdecznie! Fajnie, że grasz na czymś i jeśli cię to zmotywuje (bo mnie motywuje bardzo), to powiem Ci że większość muzyków rockowych/metalowych to samouki. Fajnie by było jakbyś napisała jakąś małą recenzję wypocin Dziadka Ozza, sama nie czytałam a jestem ciekawa opinii innych

Aha, a właściwie za co masz szacunek do satanistów?

Ostatnio edytowany przez Eldhwen (2011-08-16 18:02:24)


jesteśmy pieprzonymi obrońcami wiary

Offline

 

#64 2011-08-17 03:56:00

 Zbłąkini

Jeździec bez głowy

Skąd: Wasteland
Zarejestrowany: 2011-01-16
Posty: 64
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy się :)

A "wypociny Dziadka Ozza" to moja osoba czytała całkiem niedawno. W końcu udało mi się za nią zabrać przeznaczając na jej czytanie "czas na kończenie prac" na plenerze malarskim Na początku jakoś kiepawo mi to szło ale później oderwać się nie mogłam. Pełna może odrobinkę dziwnego humoru ale w końcu to Ozzy. ogólnie wrażenia pozytywne jak najbardziej. No i oczywiście polecam. Jedyną wadą jest cena... No ale w sumie ja naciągnęłam na tą książkę mamę więc nie mam co narzekać
No i witam witam Może jakoś forum się rozkręci. Ja sama czasu nie miałam coby tu wchodzić. Wakacje, wyjazdy...


Who's breathing? Who's breathing?!? Oh it's just me...

Offline

 

#65 2011-08-17 21:36:53

 Hekate

Spragniona bestia

Skąd: City of Salt
Zarejestrowany: 2011-01-05
Posty: 80
Punktów :   

Re: Poznajmy się :)

Witam nowego użytkownika
Ja też nałogowo huśtam się na huśtawce, chociaż chyba jestem na to już trochę za stara (na szczęście huśtawkę mam przed domem).


Myśmy z tej samej materii,
Co mary senne, i krótkie to życie
Kończy się snem.

Offline

 

#66 2011-08-27 23:29:43

 Kaatinkaa

Nowonarodzony

20314603
Zarejestrowany: 2011-08-15
Posty: 9
Punktów :   

Re: Poznajmy się :)

Na trochę zniknęłam, (oprócz małej ilości czasu to wina też mojej pamięci...),  ale nadal chciałabym wreszcie zacząć na poważnie się udzielać. Dzięki za motywację, choć jeśli mi starczy czasu, to od nowego roku szkolnego będę miała nauczyciela (jak go sobię znajdę ). Recenzję postaram się napisać w najbliżyszym czasie.
Cóż, dotychczas poznałam tylko satanistów laveyatańskich i są to ludzie pełni charyzmy, otwarci, uśmiechnięci i nader wszystko inteligentni. Lubię wszystkich których poznałam, choć obecnie utrzymuję kontakt tylko z jedną dziewczyną. Aha i jakby się ktoś pytał to wszystkich poznałam przez internet .
Huśtawkę przed domem też mam, tylko jest zawieszona na łańcuchach, związku z czym strasznie brudzi rdzą. I ręki mi się nie podaje, bo są całe w odciskach... Na huśtawki nie można być za starym!!! A pozatym... to wolny kraj. Nie ma organiczeń wiekowych co do huśtania się .

Ostatnio edytowany przez Kaatinkaa (2011-08-27 23:30:22)


In a world so white what else could I say?

Offline

 

#67 2011-08-28 12:21:32

 Marwoaleth

Spragniona bestia

Skąd: Obojętnie, byle daleko
Zarejestrowany: 2010-12-08
Posty: 91
Punktów :   

Re: Poznajmy się :)

Kaatinkaa, witam rówieśniczkę Też jestem '98


"Tylko we śnie jesteśmy wolni. Na jawie musimy się śpieszyć."
"Strach prowadzi do gniewu, gniew do nienawiści, nienawiść prowadzi do cierpienia..."

http://pencil-and-paper.blog.onet.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Torsted hotels-world.pl