Społeczeństwo oryginalnych ludzi, trzymających się razem.

Mrok staje się popularny... my jednak zawsze go odczuwaliśmy.


#1 2010-05-22 20:48:49

 Margot

Administrator

21883498
Skąd: Gingerbread Coffin
Zarejestrowany: 2010-04-22
Posty: 384
Punktów :   
WWW

Poznajmy się :)

Wiadomo, o co chodzi  :p

Magda jestem, z podlasia. Rocznik 95. Tyle danych
I co jeszcze... Nad życie kocham dobre książki(zazwyczaj fantasy, ale nie tylko) i mangę. Czasami coś napiszę, narysuję albo w inny sposób wyżywam się artystycznie. Moją pasją jest biologia, myślę o jakiejś medycynie(ale mam jeszcze sporo czasu na decyzję) Muzyka - bez większych ograniczeń, rock, gothic, folk, nawet rap czasami - generalnie co się nawinie.

I co jeszcze można?
Tyle. :cool:

Teraz Wy  :p

Offline

 

#2 2010-05-22 21:06:46

 Ishtar

Spragniona bestia

Skąd: Vendigroth
Zarejestrowany: 2010-04-22
Posty: 62
Punktów :   

Re: Poznajmy się :)

Jaaaa nie lubię pisać o sobie zbyt wiele.
Grafika komputerowa, książki (też w większości fantasy ale nie pogardzę również dobrym kryminałem czy powieścią detektywistyczną), filmy Tima Burtona, rysuję, maluję, robię grafiki, mam nawet kilka ceramicznych rzeczy na koncie (aż dwa kielichy eheheh), przyszłość swoją wiążę na pewno ze sztuką, mam za sobą parę lat szkoły muzycznej (ahhh! Na wiolonczeli!), słucham praktycznie wszystkiego, ale moją największą miłością są muzyka gotycka i celtycka.

No i przede wszystkim jest ze mnie jeden wielki DIY-er jeśli nie mogę czegoś mieć to stanę na czole, żeby zrobić to własnoręcznie, łącznie z garderobą


Let the Priests of the Raven of dawn no longer in deadly black, with hoarse note, curse the sons of joy!
Nor his accepted brethren, whom, tyrant, he calls free: lay the bound or build the roof.
Nor pale religious Letchery call that virginity, that wishes but acts not!

Offline

 

#3 2010-05-23 12:50:48

 Margot

Administrator

21883498
Skąd: Gingerbread Coffin
Zarejestrowany: 2010-04-22
Posty: 384
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy się :)

Heh, zazdroszczę... ja sama tylko oklejam zeszyty :p Ubrań nie ruszam, jak na razie.
Szkoła muzyczna? Żówik, zmarnowałam sześć lat piłując altówkę (talentu zero, niestety...) Coś zamierzasz robić z tym dalej? Pewnie lepiej Ci szło, niż mi:]

Offline

 

#4 2010-05-23 16:55:34

 Ishtar

Spragniona bestia

Skąd: Vendigroth
Zarejestrowany: 2010-04-22
Posty: 62
Punktów :   

Re: Poznajmy się :)

bez własnej wiolonczeli wiele nie zrobię, zresztą zakończyłam edukację na tym instrumencie z oceną dostateczną co nie wydaje mi się dobrym wynikiem


Let the Priests of the Raven of dawn no longer in deadly black, with hoarse note, curse the sons of joy!
Nor his accepted brethren, whom, tyrant, he calls free: lay the bound or build the roof.
Nor pale religious Letchery call that virginity, that wishes but acts not!

Offline

 

#5 2010-05-23 18:03:42

 Margot

Administrator

21883498
Skąd: Gingerbread Coffin
Zarejestrowany: 2010-04-22
Posty: 384
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy się :)

To chyba raczej zależy od Twoich odczuć-jeżeli coś lubisz, wiesz, że to Twoja pasja etc., to ćwiczysz i umiesz coraz lepiej. Najważniejsza jest motywacja
Ja nawet mam własną altówkę, gdzieś się kurzy na strychu...

Offline

 

#6 2010-06-18 14:11:56

 somberbloodyday

Nowonarodzony

5240840
Zarejestrowany: 2010-06-01
Posty: 13
Punktów :   

Re: Poznajmy się :)

Ja nazywam się "MAJA"
(Tak wiem obciachowe jak sie patrzy, ale przynajmniej jest)
W szkole mówią do mnie po prostu Ali (skrót od Alice)

Czemu Alice hmm... Po prostu mam w pokoju wielkie lustro i czasem gadam sama ze soba
a i nie mówie wierszyków ja orginał.

Tak jak wy gram na instrumencie, też strunowy ale troche inny: Gitara eltryczna
poszczęściło mi się i nie chodze do szkoły muzycznej
ucze się pod srogim okiem brata w domu

Jak już wspomniałam mam brata, nawet dwóch i dwie siostry.
Pieska i miałam szczurka ale się zdechło biedaczce.
Kiedyś były białe myszki inne szczurki nawet królik(i tu następne podobieństwo do Alice)
No cóż to chyba juz wszystko.
Do następnego razu.


I said, hey, girl with one eye
Get your filthy fingers out of my pie
I said, hey, girl with one eye
I'll cut your little heart out cause you made me cry

Offline

 

#7 2010-06-30 11:09:30

 Lady dePress

Najemnik

Skąd: znienacka!
Zarejestrowany: 2010-06-30
Posty: 114
Punktów :   

Re: Poznajmy się :)

Witam!
Jestem Lady dePress i od niedawna skrobię cośtam dla B2B (w zasadzie tylko sprzątam i nawet nie parzę kawy dla Naczelnej ;P). DIY to moje drugie imię Dłubię wszystko i ze wszystkiego, odkąd w wieku 6 lat podkradłam mamie igłę i nitkę.
Gotka, cosplayowiec, anglistka i redaktor-amator.
Swoją przygodę z czarną alternatywą zaczęłam pod wpływem starszego brata, w gotyku siedzę już przeszło 7 lat.
Uwielbiam książki! Zaczytuję się w Jane Austen, Pilipiuku, Sapkowskim, Białołęckiej, Tolkienie, Poe... Większość gotyckich i wiktoriańskich klasyków miałam szczęście przeczytać w oryginale dzięki studiom (nie ma to jak british literature ), ale i po polsku zdarza mi się do nich wracać.
Co jeszcze... Uwielbiam styl EGL, ale ostatnio jako "dorosła nadęta studentka" postanowiłam przerzucić się na EGA.

Wyglądam na 15 lat i noszę okulary.
Nie gryzę, a przynajmniej nie kiedy jestem najedzona


"To do is to be" - Nietzsche; "To be is to do" - Kant; "Do Be Do Be Do" - Sinatra

Offline

 

#8 2010-06-30 21:54:15

 Hebron

Nowonarodzony

Zarejestrowany: 2010-06-30
Posty: 4
Punktów :   

Re: Poznajmy się :)

Siema Jestem Agnieszka,z podlasia rocznik 95
Lubię mange i anime, czytać książki najczęściej fantasy i kryminały, ale nie typu zmierzch.Moją pasją jest rysowanie.
Co do muzyki to słucham rock'u i metalu i też mam za sobą szkołę muzyczną znaczy nadal katuję swój instrument (pianino) gram jeszcze na gitarze.
To by było na tyle

Offline

 

#9 2010-07-04 15:46:14

 Miranda

Nowonarodzony

Zarejestrowany: 2010-07-04
Posty: 15
Punktów :   

Re: Poznajmy się :)

Cześć, witam

Jestem oczywiście najmłodsza, bo jakżeby inaczej, rocznik 97. No i ja też rysuję, ale przyszłości ze sztuką raczej nie wiążę. (; Co do muzyki - nigdy się w tym kierunku nie kształciłam, ale słucham namiętnie! Gothic, symphonic, w sumie każdy metal i rock. (:
Połykam książkę za książką, sama czasem próbuję coś skrobać, z różnym skutkiem.

Tyle, krótko ale na temat, mam nadzieję.
Pozdrawiam.

Offline

 

#10 2010-10-24 11:03:35

 Katja

Nowonarodzony

Skąd: Small Town
Zarejestrowany: 2010-10-23
Posty: 19
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy się :)

Cześć, jestem Kasia, ale od pewnego wydarzenia jakie miało miejsce w maju zostałam ochrzczona na Katję, rocznik 93, pomorzanka. Dziwne ze Mnie stworzonko: ni to metal, ni to punk, po prostu uwielbiam każdą subkulturę więc nie Jestem ograniczona przez jedną z nich lecz posiadam każdą po trochu.Jestem lekko walnięta, zwariowana, ale też mam Swoje humory i potrafię pocisnąć cientą ripostę.  Interesuje się muzyką, nie uczęszczam i raczej już nie będę uczęszczać o szkoły muzycznej ale za to zajęłam się sztuką tatuażu w pobliskim studiu, pod nadzorem mojego mentora, pana K., sama posiadam jeden tatuaż, kocham rysunek i architekturę - i tym będę się zajmować jak nie uda mi się romans z maszynką do tatuażu. Uwielbiam koncerty, spotkania, różnorakie imprezy na których nie wylewa się za kołnierz.. Uwielbiam czerń od prawie zawsze i słucham takiej muzyki też prawie zawsze, a to wszystko przez to, że przyszłam na świat w takiej rodzinie, gdzie miałam samych młodych wujków, zagorzałych metalowców. AC/DC, Evanescence, Metallica, LP, Oomph!, Gorillaz, Slayer słyszałam i wychowałam się na takich dźwiękach więc można tak powiedzieć, że już wtedy wiadomo było jakie ze mnie ziółko wyrośnie. Jestem związana z Finlandią i płynie we mnie skandynawska białko-niebieska krew.Od 2003 fanka The Rasmus - posiadam cały pokój w Ich plakatach, trzy duże loga, w tym jedno wytatuowane na moim przedramieniu, całą dyskografię i wszystkie single, prowadzę 2000-stronnicowy album o właśnie tym zespole - nie myślcie, że Jestem fanatyczką, bo to było kilkanaście lat temu, a teraz po prostu są moim hobby, jak można tak powiedzieć. Miałam okazję widzieć i rozmawiać z Nimi osobiście. No to chyba na tyle, reszte można się dowiedzieć, po dłuższym przebywaniu na forum Załączam linki i można zapraszać:  http://www.facebook.com/katjavonS , http://www.lastfm.pl/user/Huumeisiin .


Wszyscy jesteśmy psychiczni, ale nie wszyscy zdiagnozowani.

Offline

 

#11 2010-12-10 08:20:56

 Marwoaleth

Spragniona bestia

Skąd: Obojętnie, byle daleko
Zarejestrowany: 2010-12-08
Posty: 91
Punktów :   

Re: Poznajmy się :)

To teraz ja
Dolny Śląsk, miasto ceramiki. Jeszcze podstawówka(niestety). Przepadam za czytaniem, zwłaszcza fantastyki i science-fiction. Też rysuję, nawet sporo
Jeśli chodzi o muzykę...
Nie gram na niczym poza nerwami rodziców
A słucham głównie metalu i rocka.

To tyle


"Tylko we śnie jesteśmy wolni. Na jawie musimy się śpieszyć."
"Strach prowadzi do gniewu, gniew do nienawiści, nienawiść prowadzi do cierpienia..."

http://pencil-and-paper.blog.onet.pl

Offline

 

#12 2010-12-26 00:18:30

 Bruxist

Moderator

Skąd: Gipsowa Brama, Tarchattan
Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 107
Punktów :   

Re: Poznajmy się :)

Dobra, skoro już tu wparowałem i zacząłem się produkować, to chyba czas się przedstawić.

Brux, stary zgred w porównaniu z innymi forumowiczami, autor niektórych tekstów do B2B. Niedoszły lekarz, na chwilę obecną ochroniarz, z pasji bodypiercer. Radosny dyletant - w niewielu rzeczach jestem specjalistą, za to wielu przynajmniej spróbowałem. Muzyki słucham... różnej. Naprawdę. Przy porannej kawie mogę słuchać klasycznego rocka, w środku dnia ładować baterie czymś ostrym i przerażającym dla otoczenia, a wieczorem relaksować się przy elektronice; przede wszystkim jednak uwielbiam dobrze opracowane gitary i zdecydowany wokal z sensownym tekstem. Sam realizuję się muzycznie jako wokalista, dla czystej przyjemności śpiewania.

Jeśli chodzi o przynależność do subkultur, to lubię mówić, że jestem metalem - ale to tylko wygodna etykietka, dzięki której łatwiej określić się w stosunku do innych ludzi. Nie wierzę w szufladkowanie. Przede wszystkim jestem sobą, a dopiero potem członkiem jakiejkolwiek subkultury.


IV. Pamiętał będziesz dawne dni Black Sabbath i czcił ich nieświętość w tajemnicy.
X. Nie będziesz spał po nocach, albowiem pił będziesz kawę.
XIII. Nie będziesz wyłączał naszej muzyki na życzenie sąsiada, albowiem błądzi on w mroku.

- z XIII Przykazań Kościoła Tiamat

Offline

 

#13 2010-12-27 11:59:44

 Lady dePress

Najemnik

Skąd: znienacka!
Zarejestrowany: 2010-06-30
Posty: 114
Punktów :   

Re: Poznajmy się :)

Witam Kolegę!
Miło zobaczyć, że zaglądają tu też inni najemnicy


"To do is to be" - Nietzsche; "To be is to do" - Kant; "Do Be Do Be Do" - Sinatra

Offline

 

#14 2010-12-30 17:12:10

 Aurella

Administrator

Skąd: Silent Hill
Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 58
Punktów :   

Re: Poznajmy się :)

Więc witam się i ja.

Ja nazywam się Kamila, jednak wolę, kiedy ludzie nie zwracają się do mnie po imieniu. Jestem rocznik 96, z czego jestem dumna i uważam, że nie powinnam się wstydzić swojego wieku. Dużo rysuję, czytam, piszę i, uwaga, mówię. Potrafię godzinami wypowiadać się na jeden temat, poszerzać wiedzę na interesujące mnie tematy. Również lubię mangę, zwłaszcza tworzyć.

Czytam przede wszystkim książki z gatunku horroru i romansu, jednak nie pod rodzaj "Zmierzchu". Lubię również przygodowe, ale takich, które podpadają pod mój gust jest bardzo mało...

Hm, uważam, że jestem jednak jeszcze trochę za młoda, żeby uznać,   czy należę do jakieś subkultury. Na razie staram się po prostu tworzyć swój oryginalny styl, połączenie gotyku z pin-upem, może trochę z punkiem, jednak bardzo delikatnie. Nie uważam, żeby one nawzajem się jakoś szczypały, przynajmniej na razie.

Słucham różnych odmian metalu, rocka, dosyć często muzyki gotyckiej. Moim ulubionym zespołem jest Evanescence, chociaż nie zaliczałabym go broń Boże do metalu,  jednak wokal Amy jest dla mnie powalający.
To chyba tyle o mnie


"Levander blue, dilly-dilly,
Levander green,
Here I am king, dilly-dilly,
You shall be Queen"

Offline

 

#15 2011-01-02 00:50:12

Eldhwen

Nocny łowca

Zarejestrowany: 2011-01-02
Posty: 159
Punktów :   -2 

Re: Poznajmy się :)

Rocznik '95, Podkarpacie, znana również jako Elva. Uwielbiam książki fantasy i sci-fi (ale nie tylko), filmy w takich klimatach (ale ekspertem nie jestem). Marzy mi się w przyszłości undergroundowa metalowa banda i w związku z tym katuję gitarę basową (z baardzo różnymi skutkami). Uwielbiam właściwie każdy rodzaj muzyki metalowej, ponieważ w każdym da się znaleźć coś pięknego (no dobra, norweskiego blackmetalowego oldschoola nie trawię). Słucham też różnych odmian rocka, gotyku, folkloru, czasem też muzyka poważna się trafi. Elektronika bardzo rzadko, jak już o coś w klimatach darkwave. Generalnie jestem zdeklarowanym metalem, ale bynajmniej nie czuję się jakoś przez tą subkulturę ograniczona czy coś w tym stylu . Na codzień wyglądam raczej normalnie, chociaż dominują ciemne kolory. W sumie to by było na tyle, reszta wyjdzie w praniu
I jeszcze zapomniałam napisać, że wyznaję tolkienizm rzymsko-katolicki.
I jestem wielką fanką Iron Maiden!

Ostatnio edytowany przez Eldhwen (2011-01-02 00:51:42)


jesteśmy pieprzonymi obrońcami wiary

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Pacific Paradise Villa