Społeczeństwo oryginalnych ludzi, trzymających się razem.

Mrok staje się popularny... my jednak zawsze go odczuwaliśmy.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-11-12 22:08:04

 Ishtar

Spragniona bestia

Skąd: Vendigroth
Zarejestrowany: 2010-04-22
Posty: 62
Punktów :   

DIY - korzystamy z tego co mamy

Z DIY to ja całego bloga mam a i tak na nim nie mam tego wszystkiego co już zdążyłam wykonać to samo z moim deviantartem

I niniejszym się chwalę - na czarnej kokardce znajduje się kółeczko zaciskowe z klipsa dzisiaj robione
http://no-purgatory.blogspot.com/2010/1 … ardki.html


Let the Priests of the Raven of dawn no longer in deadly black, with hoarse note, curse the sons of joy!
Nor his accepted brethren, whom, tyrant, he calls free: lay the bound or build the roof.
Nor pale religious Letchery call that virginity, that wishes but acts not!

Offline

 

#2 2010-12-25 23:29:17

 Bruxist

Moderator

Skąd: Gipsowa Brama, Tarchattan
Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 107
Punktów :   

Re: DIY - korzystamy z tego co mamy

Spotkałem się kilkakrotnie z opinią, że "kolcza biżuteria jest świetna". Podzielam ją, ba, sam robię i noszę taką biżuterię. Jak sądzicie, byłby sens napisac o tym artykuł do B2B? Czy też jest to temat mało interesujący? Bo robienie takiej biżuterii wymaga niestety trochę wysiłku, skupienia i zdolności manualnych (w końcu taka biżuteria to jak kawałek prawdziwej zbroi...).

I od razu wrzucam przykład takiej biżuterii - pierwsza wykonana przeze mnie kolia.


IV. Pamiętał będziesz dawne dni Black Sabbath i czcił ich nieświętość w tajemnicy.
X. Nie będziesz spał po nocach, albowiem pił będziesz kawę.
XIII. Nie będziesz wyłączał naszej muzyki na życzenie sąsiada, albowiem błądzi on w mroku.

- z XIII Przykazań Kościoła Tiamat

Offline

 

#3 2010-12-26 00:56:58

 Marwoaleth

Spragniona bestia

Skąd: Obojętnie, byle daleko
Zarejestrowany: 2010-12-08
Posty: 91
Punktów :   

Re: DIY - korzystamy z tego co mamy

Bruxist, to jest świetne! Rewelacja, ile czasu Ci to zajeło?


"Tylko we śnie jesteśmy wolni. Na jawie musimy się śpieszyć."
"Strach prowadzi do gniewu, gniew do nienawiści, nienawiść prowadzi do cierpienia..."

http://pencil-and-paper.blog.onet.pl

Offline

 

#4 2010-12-26 01:10:43

 Bruxist

Moderator

Skąd: Gipsowa Brama, Tarchattan
Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 107
Punktów :   

Re: DIY - korzystamy z tego co mamy

Tak szczerze, to nie liczyłem. Nie robiłem tego jednym ciągiem, od czasu do czasu zajmowałem się czym innym, ale między śniadaniem a kolacją się wyrobiłem

Niestety, nie jest z "eleganckiego" materiału - klasycznych stalowych kółek z drutu o okrągłym przekroju - ale takie mam na chwilę obecną tylko konserwowane w smarze, więc nie nadają się do biżuterii. Czyszczenie ich zajęłoby mi zbyt wiele czasu, więc wykorzystuję je do innych celów. Natomiast biżuterię robię bardziej "industrialną", bo z kółek o kwadratowym przekroju drutu. Niby zwykłe podkładki sprężyste, ale też trzeba trafić na takie, które nie są karbowane (a takie znajduję najczęściej) ani skorodowane. Miałem z tym przez długi czas problem, a potem dostałem w prezencie od koleżanki z pracy całą torbę towaru prima sort

A w cichości serca marzę o dniu, kiedy będzie mnie stać na kupienie dużej ilości srebrnego drutu, i wydzierganie dla mojej narzeczonej prawdziwej srebrnej biżuterii... Oczywiście z mniejszych kółek.


IV. Pamiętał będziesz dawne dni Black Sabbath i czcił ich nieświętość w tajemnicy.
X. Nie będziesz spał po nocach, albowiem pił będziesz kawę.
XIII. Nie będziesz wyłączał naszej muzyki na życzenie sąsiada, albowiem błądzi on w mroku.

- z XIII Przykazań Kościoła Tiamat

Offline

 

#5 2010-12-26 18:44:53

 Marwoaleth

Spragniona bestia

Skąd: Obojętnie, byle daleko
Zarejestrowany: 2010-12-08
Posty: 91
Punktów :   

Re: DIY - korzystamy z tego co mamy

Ja kiedyś z bratem zaczęłam kolczugę z kółek(z drutu) robić XD.
Połowę zrobiliśmy, i z kółkami leży w szafie bo nam się kończyć nie chciało...


"Tylko we śnie jesteśmy wolni. Na jawie musimy się śpieszyć."
"Strach prowadzi do gniewu, gniew do nienawiści, nienawiść prowadzi do cierpienia..."

http://pencil-and-paper.blog.onet.pl

Offline

 

#6 2010-12-27 13:01:42

 Ishtar

Spragniona bestia

Skąd: Vendigroth
Zarejestrowany: 2010-04-22
Posty: 62
Punktów :   

Re: DIY - korzystamy z tego co mamy

e, to mój brat zrobił kolczugę i jeszcze ją na mnie wcisnął. Ważyła z 20kg jak nic


Let the Priests of the Raven of dawn no longer in deadly black, with hoarse note, curse the sons of joy!
Nor his accepted brethren, whom, tyrant, he calls free: lay the bound or build the roof.
Nor pale religious Letchery call that virginity, that wishes but acts not!

Offline

 

#7 2010-12-27 16:36:30

 Marwoaleth

Spragniona bestia

Skąd: Obojętnie, byle daleko
Zarejestrowany: 2010-12-08
Posty: 91
Punktów :   

Re: DIY - korzystamy z tego co mamy

Fakt, okropnie ciężkie takie kolczugi:)
Ale wyglądają super.


"Tylko we śnie jesteśmy wolni. Na jawie musimy się śpieszyć."
"Strach prowadzi do gniewu, gniew do nienawiści, nienawiść prowadzi do cierpienia..."

http://pencil-and-paper.blog.onet.pl

Offline

 

#8 2010-12-27 17:03:41

 Lady dePress

Najemnik

Skąd: znienacka!
Zarejestrowany: 2010-06-30
Posty: 114
Punktów :   

Re: DIY - korzystamy z tego co mamy

Bruxist - moje zdanie na temat biżuterii kolczej znasz Tylko nie potrafię sobie wyobrazić tutoriala do tego w piśmie. Jak zrobisz - z chęcią zobaczę! Zawsze chciałam się nauczyć <3


"To do is to be" - Nietzsche; "To be is to do" - Kant; "Do Be Do Be Do" - Sinatra

Offline

 

#9 2010-12-29 00:59:57

 Bruxist

Moderator

Skąd: Gipsowa Brama, Tarchattan
Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 107
Punktów :   

Re: DIY - korzystamy z tego co mamy

Pomyślę, chociaż nie wiem, czy temat się sprzeda. To jednak robota dla osób, które nie boją się skaleczyć sobie ręki czy mieć następnego dnia zakwasów na łapach (oczywiście przy codziennej pracy, nawet po pół godziny dziennie, to szybko mija ).

Natomiast w kwestii artykułu o cylindrach, to w sumie kiedyś umiałem majstrować tego typu rzeczy, ale umiejętności i wiedza przepadły gdzieś w natłoku innych zainteresowań. Wielkie dzięki za przypomnienie. Pewnie w najbliższych miesiącach coś w tym kierunku porobię.


IV. Pamiętał będziesz dawne dni Black Sabbath i czcił ich nieświętość w tajemnicy.
X. Nie będziesz spał po nocach, albowiem pił będziesz kawę.
XIII. Nie będziesz wyłączał naszej muzyki na życzenie sąsiada, albowiem błądzi on w mroku.

- z XIII Przykazań Kościoła Tiamat

Offline

 

#10 2010-12-30 18:20:18

 Aurella

Administrator

Skąd: Silent Hill
Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 58
Punktów :   

Re: DIY - korzystamy z tego co mamy

Ja bym bardzo chciała się nauczyc! Jest piękne! :o
Ale sprzedac się pewnie nie sprzeda, jeżeli tak jak mówicie, kupują tą gazetę dwunastolatki.

Ja zaczekałabym, aż sytuacja B2B zmieni się na "bardziej poważną".


"Levander blue, dilly-dilly,
Levander green,
Here I am king, dilly-dilly,
You shall be Queen"

Offline

 

#11 2011-01-01 22:08:56

 Marwoaleth

Spragniona bestia

Skąd: Obojętnie, byle daleko
Zarejestrowany: 2010-12-08
Posty: 91
Punktów :   

Re: DIY - korzystamy z tego co mamy

I co z tego że dwunastolatki? Nie każda dwunastolatka jest zakochana w Pattisonie, chce być "supermodna i popularna i taka tró", i nie każda słucha tej muzyki która jest akurat modna.


"Tylko we śnie jesteśmy wolni. Na jawie musimy się śpieszyć."
"Strach prowadzi do gniewu, gniew do nienawiści, nienawiść prowadzi do cierpienia..."

http://pencil-and-paper.blog.onet.pl

Offline

 

#12 2011-01-01 22:17:00

 Margot

Administrator

21883498
Skąd: Gingerbread Coffin
Zarejestrowany: 2010-04-22
Posty: 384
Punktów :   
WWW

Re: DIY - korzystamy z tego co mamy

Marwoaleth napisał:

I co z tego że dwunastolatki? Nie każda dwunastolatka jest zakochana w Pattisonie, chce być "supermodna i popularna i taka tró", i nie każda słucha tej muzyki która jest akurat modna.

Spora część wygląda właśnie tak, z tego co się orientuję. Znam oczywiście też i parę normalnych... Ale nie ma co zwalać Pattisona na dwunastolatki - i piętnastki go kochają, i siedemnastki, a w USA to i czterdziestki. Swoją drogą u nas też na pewno parę się znajdzie, tylko mniej się przyznają. Wiek tu nie ma znaczenia.

Problem raczej w tym, że target B2B to właśnie późna podstawówka/gimnazjum wielbiąca Pattisona. Ale powoli zmienia się to na lepsze (powiedzmy, że na to gimnazjum niekoniecznie wielbiące).

Offline

 

#13 2011-01-05 17:19:29

 Lady dePress

Najemnik

Skąd: znienacka!
Zarejestrowany: 2010-06-30
Posty: 114
Punktów :   

Re: DIY - korzystamy z tego co mamy

Aktywnie walczymy o postawienie poprzeczki wiekowej na 16-17. I dwunastolatkom się spodoba, i czytające nas dwudziestki (znam takie sztuki osobiście) powinny być zadowolone. Nie lubię traktowania czytelnika jak idioty.

No i znowu robimy offtop

Ostatnio edytowany przez Lady dePress (2011-01-05 17:22:54)


"To do is to be" - Nietzsche; "To be is to do" - Kant; "Do Be Do Be Do" - Sinatra

Offline

 

#14 2011-01-05 17:33:31

 Cheyenne

Nocny łowca

Skąd: zza siódmego lasu
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 155
Punktów :   
WWW

Re: DIY - korzystamy z tego co mamy

Widać offtopu po prostu nie da się uniknąć

Lady dePress napisał:

Aktywnie walczymy o postawienie poprzeczki wiekowej na 16-17. I dwunastolatkom się spodoba, i czytające nas dwudziestki (znam takie sztuki osobiście) powinny być zadowolone. Nie lubię traktowania czytelnika jak idioty.

Polać jej, bo dobrze mówi!


there's a voice leading me to a wasteland

Offline

 

#15 2011-01-05 19:41:29

 Apogee

Szalony Kapelusznik

Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 475
Punktów :   
WWW

Re: DIY - korzystamy z tego co mamy

Walczcie walczcie o to 16-17.
Ja w sierpniu akurat skończę 16, więc chyba się jeszcze załapałam. ;P
A z mojego gimnazjum to nikt nie czyta tej gazety, a chyba tylko ja jestem taka alternatywna.


Koszmar dzieciństwa.. i będzie jeszcze gorzej.
Pewnego dnia obudzisz się i wszystko minie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywamie kaset vhs wola