Społeczeństwo oryginalnych ludzi, trzymających się razem.

Mrok staje się popularny... my jednak zawsze go odczuwaliśmy.


#16 2011-01-25 18:05:25

 Lord dePress

Najemnik

Skąd: po drugiej stronie lustrzanki
Zarejestrowany: 2011-01-05
Posty: 50
Punktów :   

Re: Nasze zdjęcia.

Zbłąkini napisał:

Mi podoba się najbardziej ostatnie... Jest takie... no ma klimacik
No to już jak taki temat to trzasnę sobie samo reklamę...
Tylko muszę coś z dA wybrać...
Ostrzegam, TOTALNA AMATORSZCZYZNA no ale od czegoś trzeba zacząć ^^
No więc proszę:


Wszelka krytyka jak najbardziej mile widziana
A dla zainteresowanych <o ile się tacy znajdą ^^> moje dA: www.sahiva.deviantart.com

Pierwsze jest fajne. Wydaje mi się, że lekko nieostre. (przy założonej 50-tce zalecałbym czas 1/50 sek lub nawet 1/100 żeby mieć pewność, że wyjdzie ostre. ciężko utrzymać z ręki 1/25) Jednak nie zmienia to faktu, że kadr jest bardzo ciekawy. Ale czemu takie dziwne proporcje boków? Jak już cięłaś to było trzeba w ładny, równy kwadrat

W drugim poszalałaś z kolorkami. I dobrze! Jest dzięki temu ciekawe i oryginalne. Śliczne tło. Podoba mi się i gdybym nawet chciał z złośliwości się czegoś czepnąć, to nie mam czego.

Przy trzecim to pojechałaś na maksa Wg mnie jest troszkę za ciemne, ale to kwestia ustawienia monitora. Makijaż zabójczy! Któregoś razu będę musiał zgapić pomysł Mimo wszystko coś mi tu nie gra. Może te roślinki na dole? Ale i tak zdjęcie jest bardzo ciekawe!

I na koniec... Ej, co robi tutaj ten koń? Serio. Zdjęcie może być ładne i udane, ale jakoś nie współgra z trzema poprzednimi.

P.S.
D80 to dobry sprzęt dbaj o niego


"Aparat fotograficzny jest dla artysty kolejnym narzędziem. Jeżeli się nad tym zastanowić to jest to mechanizm podobny do skrzypiec. To artysta jest w stanie tworzyć sztukę nie aparat." Brett Weston

Offline

 

#17 2011-01-25 19:04:17

 Zbłąkini

Jeździec bez głowy

Skąd: Wasteland
Zarejestrowany: 2011-01-16
Posty: 64
Punktów :   
WWW

Re: Nasze zdjęcia.

Mi też przeszkadza ta nieostrość pierwszego ale jakoś musiałam je wstawić Mam do niego sentyment.

Drugie to jedno z moich ulubionych Cieszę się, że ktoś podziela moją opinie.

Trzecie... Chcesz zagapić pomysł to uczciwie ostrzegam: żeby te znaczki namalować dobrze musiałam usiąść na modelce No i całe malowanie z przerwą na zjedzenie kanapki zajęło mi 3 godziny

Co do konia wiem że nijak nie pasi ale musiałam U mnie jakiś koniu zawsze się gdzieś wciśnie...

Co do aparatu: oczko w głowie taty Popieram, że to dobry sprzęt zwłaszcza na moje możliwości.

I bardzo mi miło usłyszeć opinię kogoś kto się zna... Rzadko mnie to spotyka


Who's breathing? Who's breathing?!? Oh it's just me...

Offline

 

#18 2011-01-25 22:08:57

 Lord dePress

Najemnik

Skąd: po drugiej stronie lustrzanki
Zarejestrowany: 2011-01-05
Posty: 50
Punktów :   

Re: Nasze zdjęcia.

Zbłąkini napisał:

Trzecie... Chcesz zagapić pomysł to uczciwie ostrzegam: żeby te znaczki namalować dobrze musiałam usiąść na modelce No i całe malowanie z przerwą na zjedzenie kanapki zajęło mi 3 godziny

Dla mnie to nie problem Mam ludzi od tego A właściwie jedną ludzię, której pracę bardzo doceniam i jestem wdzięczny za wkład w zdjęcia.


"Aparat fotograficzny jest dla artysty kolejnym narzędziem. Jeżeli się nad tym zastanowić to jest to mechanizm podobny do skrzypiec. To artysta jest w stanie tworzyć sztukę nie aparat." Brett Weston

Offline

 

#19 2011-01-29 00:12:26

 Zbłąkini

Jeździec bez głowy

Skąd: Wasteland
Zarejestrowany: 2011-01-16
Posty: 64
Punktów :   
WWW

Re: Nasze zdjęcia.

No to rzeczywiście wygodnie


Who's breathing? Who's breathing?!? Oh it's just me...

Offline

 

#20 2011-05-03 18:51:00

 Zbłąkini

Jeździec bez głowy

Skąd: Wasteland
Zarejestrowany: 2011-01-16
Posty: 64
Punktów :   
WWW

Re: Nasze zdjęcia.

Coś się temat zaciął więc pochwalę się dzisiejszą sesją
http://zapodaj.net/images/b013530d1178.jpg
http://zapodaj.net/images/2243a5152f61.jpg
http://zapodaj.net/images/30869e1de14b.jpg
No... hmmm... 2 godziny mazania wszelakimi farbami i innymi ciekawymi rzeczami po twarzy modelki, ale moim zdaniem się opłaciło... Co wy na to?


Who's breathing? Who's breathing?!? Oh it's just me...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.back2black.pun.pl rasowekoty.pl