Społeczeństwo oryginalnych ludzi, trzymających się razem.

Mrok staje się popularny... my jednak zawsze go odczuwaliśmy.


#1 2011-10-08 21:11:14

 Bruxist

Moderator

Skąd: Gipsowa Brama, Tarchattan
Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 107
Punktów :   

Numer 5/2011, czyli koniec końca.

No i pojawił się nieszczęsny ostatecznie ostatni numer Blacka... a przynajmniej taką pozostaje mieć nadzieję. Na FB umieściłem bardziej oględną opinię - ale tak naprawdę jestem strasznie rozczarowany. Przynajmniej ten zeszycik mogli, tak na koniec, wykonać porządnie. Niestety, jak zawsze schrzanili sprawę. Zresztą na FB już się zaczynają krytyczne głosy - czego można było się spodziewać...

Pytanie brzmi - co teraz? Widzę, że forum też dogorywa. Kończymy naszą przygodę? Czy może ktoś ma jakiś inny pomysł? Ja miałem przynajmniej jeden, ale inne osoby zainteresowane nie dały znaku życia...


IV. Pamiętał będziesz dawne dni Black Sabbath i czcił ich nieświętość w tajemnicy.
X. Nie będziesz spał po nocach, albowiem pił będziesz kawę.
XIII. Nie będziesz wyłączał naszej muzyki na życzenie sąsiada, albowiem błądzi on w mroku.

- z XIII Przykazań Kościoła Tiamat

Offline

 

#2 2011-10-09 13:55:57

Eldhwen

Nocny łowca

Zarejestrowany: 2011-01-02
Posty: 159
Punktów :   -2 

Re: Numer 5/2011, czyli koniec końca.

No nie wiem. Jest mi przykro, że tak to się kończy. Na B2B można narzekać, ale bądź co bądź było to jedyne młodzieżowe pismo na rynku, po którą mogłam sięgnąć. Jeszcze raz, ogromny szacunek mam do Bruxista, Kerozyny, Lady De Press i wszystkich tych, którzy nie zniechęcali się i wkładali w tą gazetę swoją pracę i serce. Ostatni numer mimo wszystko kupię, ponieważ kilku numerów mi brakuje i chętnie uzupełnię kolekcję dodatków. Kupiłabym nawet tylko po to, by podbić sprzedaż temu ostatniemu numerowi.
Miałam nadzieję, że forum mimo wszystko przetrwa. W ostatnim czasie niby pojawiło się kilka nowych osób, ale skończyło się na pozostawieniu przez nie 1-2 postów, a i starsi użytkownicy rzadko się pokazują. Jeżeli znalazłoby się parę chętnych osób, może można by było próbować jakoś promować to forum w internecie?

Bruxist, możesz napisać jaki to pomysł?


jesteśmy pieprzonymi obrońcami wiary

Offline

 

#3 2011-10-09 18:35:26

 Apogee

Szalony Kapelusznik

Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 475
Punktów :   
WWW

Re: Numer 5/2011, czyli koniec końca.

A ja szperając w necie wpadłam na to:
http://night-fate.blogspot.com/


Koszmar dzieciństwa.. i będzie jeszcze gorzej.
Pewnego dnia obudzisz się i wszystko minie.

Offline

 

#4 2011-10-09 19:14:43

Eldhwen

Nocny łowca

Zarejestrowany: 2011-01-02
Posty: 159
Punktów :   -2 

Re: Numer 5/2011, czyli koniec końca.

Oo, ciekawe! Jak na to trafiłaś? Znasz osoby tworzące tego bloga?


jesteśmy pieprzonymi obrońcami wiary

Offline

 

#5 2011-10-09 21:46:42

 Apogee

Szalony Kapelusznik

Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 475
Punktów :   
WWW

Re: Numer 5/2011, czyli koniec końca.

Nie mam pojęcia nawet. Ale ciekawy blog, muszę to przyznać.
Myślałam, że prowadzi to ktoś z (byłej) redakcji B2B.


Koszmar dzieciństwa.. i będzie jeszcze gorzej.
Pewnego dnia obudzisz się i wszystko minie.

Offline

 

#6 2011-10-17 08:35:30

 Bruxist

Moderator

Skąd: Gipsowa Brama, Tarchattan
Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 107
Punktów :   

Re: Numer 5/2011, czyli koniec końca.

No właśnie. Pomysł polegał na założeniu zina, który miałby zapełnić dziurę po B2B. Były plany, na chwilę obecną nic z nich nie wyszło - zostałem z pomysłem sam. A niestety nie mam czasu na samodzielne prowadzenie czegoś takiego - praca, szkoła i inne zobowiązania skutecznie mi utrudniają sprawę. Może gdyby znalazł się ktoś chętny do pomocy...


W necie już w tej chwili działają przynajmniej dwa blogi, które podjęły wyzwanie - nie mam pojęcia, czy z którymś z nich współpracują inni najemnicy. Nikt mi się nie chwalił.


IV. Pamiętał będziesz dawne dni Black Sabbath i czcił ich nieświętość w tajemnicy.
X. Nie będziesz spał po nocach, albowiem pił będziesz kawę.
XIII. Nie będziesz wyłączał naszej muzyki na życzenie sąsiada, albowiem błądzi on w mroku.

- z XIII Przykazań Kościoła Tiamat

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa