Społeczeństwo oryginalnych ludzi, trzymających się razem.

Mrok staje się popularny... my jednak zawsze go odczuwaliśmy.


#31 2011-01-13 20:58:39

 Apogee

Szalony Kapelusznik

Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 475
Punktów :   
WWW

Re: Emo dawniej i dziś

Na powrót do korzeni raczej bym nie czekała.
To tak jakby z jajecznicy próbować zrobić z powrotem surowe jajko. Prędzej spodziewałabym się powstania jakiegoś nowego ruchu, który z czasem przekształciłby się w jakąś subkulturę.


Koszmar dzieciństwa.. i będzie jeszcze gorzej.
Pewnego dnia obudzisz się i wszystko minie.

Offline

 

#32 2011-08-18 21:25:20

xAshtrayux

Nowonarodzony

Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 5
Punktów :   

Re: Emo dawniej i dziś

Cóż, o ile wyglądam emo w nowoczesnym tego słowa znaczeniu i mimo wszystko identyfikuję się z tą całą "emocjonalnością", to słucham starego, dobrego emotional hardcoru. (Saetia, Sunny Day Real Estate, Jawbreaker, I Hate Myself i tak dalej...)
Nie przepadam za pozornie emo, nowomodnymi zespołami typu My Chemical Romance.To kompletne zaprzeczenie tego gatunku...
Ponieważ wyglądam, jak wyglądam, parę osób nie znających mnie uznawało za pozera (WTF? jak masz swój styl, inny niż 90 procent społeczeństwa, to już jesteś bezmózgim pozerem?), jednak jest to potwornie krzywdzące dla mnie.
Ale cóż, nie będe przejmować się opiniami osób, które nic dla mnie nie znaczą ;]
Śmieszy mnie, że po Sali Samobójców (filmowi bardzo ważnemu dla mnie), znowu pojawia się moda na emo.
Uważam to za strasznie żałosne.. emo można być tylkoz powołania, duchowej potrzeby, a nie dla mody.
Nie dość, że to żałosne, to jeszcze potem ludzie wszystkich emo uważają za rozhisteryzowanych idiotów.

Offline

 

#33 2011-08-19 15:33:42

Eldhwen

Nocny łowca

Zarejestrowany: 2011-01-02
Posty: 159
Punktów :   -2 

Re: Emo dawniej i dziś

Szczerze? Mimo, że styl emo ani emotional hardcore mi się nie podobają, dobrze wiedzieć, że są jeszcze na świecie ludzie, którzy traktują tą subkulturę poważnie. Patrząc po sklepach z ubraniami moda na pseudo emo faktycznie ma się ku końcowi (nawet Tola z Blog27 już nie pozuje w emo-szmatkach!) i bardzo dobrze, to było żałosne oglądać mhrocznie odziane dziewczątka znające 5 piosenek Tokio Hotel i 2 piosenki My Chemical Romance (tutaj łączę się z Tobą w "bulu i nadzieji" bo wiem co musiałaś czuć widząc te nieprzebrane masy pozerstwa). Niestety przez to wszystko prawdziwi emo mają spapraną opinię na najbliższe parę lat :|


jesteśmy pieprzonymi obrońcami wiary

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.back2black.pun.pl gabinet podologiczny psychoterapia Piła