Społeczeństwo oryginalnych ludzi, trzymających się razem.

Mrok staje się popularny... my jednak zawsze go odczuwaliśmy.


  • Index
  •  » Muzyka.
  •  » Maniek.... eeee.... yyy... znaczy chciałam powiedzieć Marilyn Manson.

#31 2011-08-15 18:00:55

 Kaatinkaa

Nowonarodzony

20314603
Zarejestrowany: 2011-08-15
Posty: 9
Punktów :   

Re: Maniek.... eeee.... yyy... znaczy chciałam powiedzieć Marilyn Manson.

Ja maaam! W końcu mój ulubiony artysta. Na pierwszą jego piosenkę trafiłam w wieku 12 lat i było to "This is Halloween". Stało się to przez czysty przypadek, po prostu kliknęłam w nie ten link co trzeba (chciałam posłuchać wersji z filmu) i choć zauważyłam różnicę nie mogłam tego wyłączyć. Więcej już nie słuchałam wersji filmowej, bo to wersja Marilyn'a zrobiła na mnie dużo większe wrażenie. To przechodzenie z wysokiego głosu do niskiego i mocne brzmienie... A potem szukałam muzyki na Halloween i znalazłam dużo więcej jego utworów... a potem były moje imieniny i dostałam płyty od rodziców ("Mechanical Animals" i "Lunchbox"), a potem było już tylko "Manson, Manson, Marilyn Manson,Manson, Manson, Marilyn Manson...". Potem do całego "koncertu" Mansonowych myśli dołączył jeszcze Ozzy, ale nie jest główną gwiazdą, tylko supportem. Obecnie nadal mam fazę, ale można już ze mną porozmawiać o innych rzeczach. "Trudną Drogę Z Piekła" czytałam i niesamowicie mi się podobała (smaku dodał jej też fakt, że wcześniej wojowałam o nią z rodzicam i 3 tygodnie). Niesamowita jest wielkość przesłania, które Brian postanowił nieść światu. No i reszta członków zespołu (lub byłych członków zespołu) też mnie inspiruje np. dzięki Pogo gram na keyboardzie. A Twiggy (zgadzam się!) jest taki słodki... choć obecnie (bez urazy) wygląda trochę jak podstarzały hipis :-/. Czy Wy też czekacie aż do internetu wycieknie cała wersja "I Am Among No One"?

Ostatnio edytowany przez Kaatinkaa (2011-08-27 23:41:51)


In a world so white what else could I say?

Offline

 

#32 2011-08-17 04:09:00

 Zbłąkini

Jeździec bez głowy

Skąd: Wasteland
Zarejestrowany: 2011-01-16
Posty: 64
Punktów :   
WWW

Re: Maniek.... eeee.... yyy... znaczy chciałam powiedzieć Marilyn Manson.

Moi rodzice dowiedzieli się, że "Trudną drogę ..." przeczytałam jakiś mniej więcej rok po fakcie A że ją posiadam od dłuższego czasu wydało się pare tygodni temu
Co do obecnego Twiggiego... Eee.... y... no cóż, osobiście uważam, że wyglądał lepiej jak był jeszcze dziewczynką
"I Am Among No One"? Boję się tego Ogólnie boję się całej przyszłej płyty na które podobno szanse są całkiem sporawe. Boję się, że zjebie gościu i to zjebie tak, że ja podziękuję. Więc sama nie wiem czy czekam Chyba jakoś niezbyt. Wyjdzie to się posłucha no bo jakżeby inaczej. Poczekamy i zobaczymy.


Who's breathing? Who's breathing?!? Oh it's just me...

Offline

 

#33 2011-08-27 23:40:56

 Kaatinkaa

Nowonarodzony

20314603
Zarejestrowany: 2011-08-15
Posty: 9
Punktów :   

Re: Maniek.... eeee.... yyy... znaczy chciałam powiedzieć Marilyn Manson.

Mam nadzieję, że rodzice nie zrobili ci jakieś monstrualnej awantury...
Na szczęście niedawno Twiggy zgolił brodę i teraz wygląda całkiem całkiem . Choć i tak to już nie to co kiedyś. Maniek też kiedyś wyglądał lepiej, no cóż, zestarzeli się obaj, ale dobrze, że charakter nie zdeformował się całkowicie.
Ja jestem cała w nerwach, oczekuję tej płyty jak zbawienia. Wydług wspomnianego wyżej Jeordiego, jest to najlepsza płyta zespołu, więc tym bardziej jestem podekscytowana...Jak ostatnio Chris wywalił, że płyta wyjdzie dopiero na początku następnego roku, a nie jesienią tego, to miałam ochotę wyskoczyć przez okno . Ale dobrze, że kiedyś w ogóle wyjdzie! Póki co na pocieszenie mam 28 sierpnia, czyli premierę filmu promującego płytę !!!

Ostatnio edytowany przez Kaatinkaa (2011-08-27 23:43:22)


In a world so white what else could I say?

Offline

 

#34 2011-08-30 14:12:42

 Zbłąkini

Jeździec bez głowy

Skąd: Wasteland
Zarejestrowany: 2011-01-16
Posty: 64
Punktów :   
WWW

Re: Maniek.... eeee.... yyy... znaczy chciałam powiedzieć Marilyn Manson.

Jeśli jakieś nowości się pojawią i wrzucisz je tu nie będę miała nic przeciwko
Co do rodziców to mama weszła, zobaczyła ją, zapytała co to jest, odpowiedziałam, że książka a ta taka wryta odpowiedziała tylko "aha" i poszła


Who's breathing? Who's breathing?!? Oh it's just me...

Offline

 

#35 2011-09-18 21:32:27

 Apogee

Szalony Kapelusznik

Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 475
Punktów :   
WWW

Re: Maniek.... eeee.... yyy... znaczy chciałam powiedzieć Marilyn Manson.

Ostatnio z ciekawości ściągnęłam sobie płytę The golden age of grotesque i muszę powiedzieć, że bardzo mi przypadła do gustu, a dwa kawałki "Slutgarden" i "Use your fist and not your mouth" uplasowały się w czołówce lubianych przeze mnie piosenek Mansona.


Koszmar dzieciństwa.. i będzie jeszcze gorzej.
Pewnego dnia obudzisz się i wszystko minie.

Offline

 
  • Index
  •  » Muzyka.
  •  » Maniek.... eeee.... yyy... znaczy chciałam powiedzieć Marilyn Manson.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://wymarzonezdjecia.pl/przegrywanie-minidv-be mobilna wymiana opon bydgoszcz gabinet podologiczny psychoterapia Piła